Gerucht: Super Smash Bros. waarschijnlijk in lente 2014

Als we 'Bernd Fakesch',general manager bij Nintendo Duitsland, mogen geloven dan zal het lang verwacht vechtspel 'Super Smash Bros.' in de lente van 2014 gaan verschijnen.

In een interview met de website 'Neckar-Chronik.de' geeft Bernd Fakesh aan dat zowel 'Mario Kart 8' als 'Super Smash Bros.' voor de Nintendo Wii U gaan verschijnen. Vreemd genoeg heeft hij het niet over de Nintendo 3DS-versie.

Für nächstes Jahr sind außerdem mit Mario Kart8 und Super Smash Bros. zwei weitere große Lizenzspiele für unsere TV-Konsole angekündigt

Dit zou tevens voor het eerst zijn dat iemand van Nintendo een releasedatum, of periode in dit geval, aangeeft voor deze game. Nintendo zelf zwijgt uiteraard in alle talen.

Wat denken jullie? Zal deze geweldige game in het voorjaar van 2014 gaan verschijnen?