Indie-ontwikkelaars uiten kritiek op PlayStation
Indie ontwikkelaars klagen over het samenwerkingsverband met PlayStation. Dit nadat Iain Garner, de oprichter van uitgever Neon Doctrine, een tweet had geplaatst over het falende indie-beleid van PlayStation.
Iain Garner begon zijn tweet dat hij kwaad genoeg was om ruzie te maken en begon met zijn verhaal over 'Platform X'. Hij noemt geen naam, maar het is een heel bekend console dat geen Game Pass heeft. Volgens Garner krijgen indie games geen aandacht op dit platform, tenzij ze heel veel moeite doen of een groot bedrag van 25.000 duizend dollar betalen voor promotie op dat platform. De uitgever kreeg al snel bijval van andere indie ontwikkelaars en uitgevers. Zo vertelde Matthew White van WhiteThorn Games en voormalig werknemer van PlayStation dat door dit falende beleid hun games het slechtste presteren op dat platform in vergelijking met die van de 'populaire loodgieter en de supersoldaat'. Met de eerdere hint van Garner over de Game Pass en de benoeming van de populaire loodgieter blijft alleen PlayStation over. De tweets zijn hieronder te bekijken.
Sony heeft nog niet op deze klachten gereageerd.
Jolien mag er dan poeslief uitzien, maar onder dat schattige laagje schuilt een echte contenttijger. De berichten vliegen je om de oren en dankzij haar tomeloze werklust ben jij in no-time weer een stukje wijzer. Wanneer Jolien eindelijk een moment voor zichzelf vindt, brengt ze dat het liefst door met franchises uit het Nintendo-kamp, zoals The Legend of Zelda. Al is er één subgenre dat haar volledig in zijn greep houdt: (farming) sims.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
14 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
24 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
7 reacties