InSane komt begin 2013
InSANE is de eerste horrorgame uit de reeks van drie, welke onlangs werd aangekondigd door Guillermo Del Toro. Dat de game veel tijd zou opslokken, was al vanaf de aankondiging bekend.
Zojuist heeft THQ via zijn Twitter laten weten dat het de eerste maand zal zijn van 2013, dus januari, dat we met de game aan de slag kunnen.
De game staat tot nu toe gepland voor de PlayStation 3 en de Xbox 360. Houdt Gameliner in de gaten voor meer informatie.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties