iOS-versie BioShock kost bijna 20 dollar
2K Games heeft eerder deze maand bekendgemaakt dat BioShock naar de mobiele telefoon en tablets komt. De releasedatum, behalve dat hij deze zomer nog moet uitkomen, was nog niet bevestigd. Daarnaast waren we ook nog niet op de hoogte van hoeveel deze game moest gaan kosten. Zojuist is de game in de App Store van Nieuw Zeeland gespot voor een luttele 18,99 dollar.
Dit komt neer op zo'n 12,99 euro. Een Europese releasedatum is vooralsnog niet bekend, maar zou deze zomer nog moeten uitkomen volgens 2K Games.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties