Jurassic World Rebirth trailer bewijst dat je dino's beter niet tot leven kunt wekken
Universal Pictures heeft een nieuwe trailer vrijgegeven van Jurassic World Rebirth. In deze trailer wordt maar weer eens pijnlijk duidelijk dat het zeer onverstandig is om dinosauriërs weer tot leven te wekken.
Van fouten schijn je te leren, maar dat geldt niet voor de dinosaurus-fanaten uit Jurassic World. Hoewel al zes films lang duidelijk is gemaakt dat het een ontzettend slecht idee is om dinosauriërs naar onze tijd terug te laten keren, flikken ze het kunstje in Jurassic World Rebirth toch gewoon weer. Jurassic World Rebirth speelt zich drie jaar na de gebeurtenissen van de Jurassic World trilogie af. Kosten noch moeite zijn gespaard om weer een nieuw deel te produceren, want de film kent een sterrencast waar je u tegen zegt. Met namen als Scarlett Johansson, Jonathan Bailey en Mahershala Ali moeten filmkijkers weer massaal naar de bioscopen worden gelokt om te zien hoe de prehistorische wezens samengaan met ons mensen. Onderstaande trailer belooft in ieder geval weer een actievolle film met een aantal uit de kluiten gewassen reptielen in de hoofdrol.
Wanneer de dinosauriërs exact weer tot leven komen is niet duidelijk, maar Jurassic World Rebirth draait ergens vanaf juli 2025 in de bioscopen.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties