Minecraft krijgt een retailversie voor de Xbox 360
Het zeer populaire spel Minecraft krijgt een retailversie voor de Xbox 360.
Dit nieuws is bekendgemaakt via PlayXBLA. Deze retail versie geeft gamers 'die geen verbinding hebben met Xbox LIVE' de mogelijkheid om alsnog met deze titel kennis te maken. De retailversie zal alles bevatten wat de huidige digitale versie ook heeft.
Ook zal de retailversie een dienst bevatten die het mogelijk maakt om online te spelen met mensen die de digitale versie hebben.
Deze versie zal rond 30 april in Amerika beschikbaar zijn en zal daar twintig dollar kosten. De rest van de wereld zal waarschijnlijk moeten wachten tot juni.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties