Minecraft-ontwikkelaar breekt samenwerking met Oculus Rift
Minecraft-ontwikkelaar breekt samenwerking met Oculus Rift. Dit heeft de bedenker van Minecraft, Marcus Presson, laten weten op Twitter.
Hij laat middels een tweet op Twitter weten dat hij niks meer ziet in de samenwerking met Oculus Rift nu dat Facebook het bedrijf voor zo'n 2 miljard dollar heeft overgenomen.
We were in talks about maybe bringing a version of Minecraft to Oculus. I just cancelled that deal. Facebook creeps me out.
In zijn persoonlijke blog is Persson er iets uitgebreider op ingegaan. Hij wilt wel deel uitmaken van virtual reality, maar absoluut niet van Facebook. Hij laat weten dat hij de motieven niet begrijpt en dat deze steeds veranderen en dat hij daarom geen samenwerking meer met hen wilt.
Misschien opent dit een deur naar Sony om mee te gaan samenwerken?
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.