Miyamoto hint naar Wii Music 2
Shigeru Miyamoto van Nintendo heeft in een interview met CVG laten weten dat hij wel iets ziet in een tweede Wii Music-game. De basis moet precies hetzelfde zijn als zijn gelijknamige voorganger, maar dan enkel wat verbeterd aan de gebruikerservaring.
Unfortunately, we don't have any news we can talk about at the moment. But like Wii Fit Plus, it's not really a sequel to the original Wii Fit - but we have added some features to improve the overall experience. It's kind of an enhanced version.
Alhoewel de meeste Nintendo-titels het aardig goed doen, bleef Wii Music, ondanks zijn trendy doosje, ver achter in verkoop. Er gingen wereldwijd slechts 2,5 miljoen exemplaren over de toonbank van. Houd Gameliner op de hoogte voor meer informatie!
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
GameplayLara Croft is in topvorm in Tomb Raider: Legacy of Atlantis
Wil je meer van Lara Croft in Tomb Raider: Legacy of Atlantis zien? Dat kan! In deze trailer leren we alles over de moves en wapens die Lara bezit.
1 reactie -
PreviewPreview: Marvel's Wolverine - De messen zijn geslepen
Patrick mocht vast zijn klauwen zetten in Marvel's Wolverine. Zijn bevindingen na zijn eerste paar uur in de game lees je in deze preview.
14 reacties -
TrailerSpeel als een Duitse herder in emotionele indiegame Hubert
Een trouwe viervoeter is snel het recept voor een aantal tranen. In Hubert speel je als een Duitse herder die alles doet om zijn baasje te helpen.
2 reacties -
NieuwsThe Relic: First Guardian kent releasedatum voor Xbox Series X|S en Switch 2
Terwijl Project Cloud Games hard aan het werk is om de ruige launch van The Relic: First Guardian op te poetsen, wordt de RPG ook klaargestoomd voor...
0 reacties