Mogelijk wordt crowdfunding extra belast
De Europese Commissie zou volgens de Britse krant Financial Times plannen hebben om crowdfunding extra te belasten.
Dit komt bovenop de belasting die je in Nederland bètaald. Wouter Koolmees, D66-Kamerlid, heeft Jeroen Dijsselbloem, minister van Financiën, schriftelijk om uitleg gevraagd. Deze extra heffing is onwenselijk, laat Koolmees weten aan website NU.nl.
Dijsselbloem liet in maart nog weten dat hij de belemeringen voor crowdfunding uit de weg wilt nemen. Eén van de mogelijkheden is dat Dijsselbloem het provisieverbod niet wilt laten gelden voor crowdfundingsplatformen.
Als de plannen van de Europese Commissie doorgaan, dan zouden Nederlandse game-ontwikkelaars dubbel worden belast. Als we de laatste cijfers mogen geloven zouden er in 2014 ruim zes honderd Nederlandse bedrijven, meer dan 51 miljoen euro via crowdfunding opgehaald.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
0 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.