Morgen 3DS firmware update en Ridge Racer 3D waarschuwing
Vandaag knipperde het blauwe lampje op mijn Nintendo 3DS, wat betekend dat Nintendo een bericht heeft gestuurd. Het bericht ging vooral over het feit dat vanaf morgen (7 juni) de nieuwe firmware voor de Nintendo 3DS gedownload kan worden. Met deze update worden onder andere een internet browser en de e-shop toegevoegd aan de huidige ingebouwde software. Gebruikers die morgen de Nintendo 3DS meteen updaten krijgen er tevens de game Excitebike gratis bij.
Het hield echter niet op met die informatie. Nintendo had ook nog een waarschuwing voor spelers van Ridge Race 3D in petto. De game kan namelijk storingen gaan vertonen na de update. Uiteraard doet Nintendo er alles aan om dit probleem op te lossen. Wees dus gewaarschuwd en gooi niet meteen je 3DS uit het raam als je morgen op problemen stuit.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties