Industrie
Baas van Larian studio's zit in nauwe schoentjes door AI
vandaagSwen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
Er gingen een tijd lang geruchten te ronde dat Electronic Arts de Need for Speed serie zou schrappen, maar daar lijkt het vooralsnog niet op. Need for Speed krijgt dit jaar maar liefst vier nieuwe delen die de serie terug op de kaart moeten zetten.
Met Need for Speed: Shift zal de serie in de richting van simulatiegames gaan, waar het draait om realisme en daarnaast de manier waarop de bestuurder te werk gaat in de game. Deze game zal verschijnen voor de PlayStation 3, Xbox 360 en PC.
Need for Speed: Nitro zal een simpele, arcade-achtige race game zijn en zal een aparte grafische stijl krijgen. Deze game zal verschijnen voor de Nintendo Wii en de Nintendo DS.
Voor de PC zal er een gratis online variant op de serie verschijnen. Je kunt het online opnemen tegen andere in alle bekende auto's door middel van een online matchmaking-systeem. Deze game zal exclusief verschijnen in Azië, maar als het daar succesvol blijkt zal het naar Europa komen. Ook zal er nog een vierde Need for Speed uitgebracht worden die nu al ontwikkeld wordt. Hierover wilt Electronic Arts Black Box nog niets kwijt.
Industrie
Swen Vincke, de baas van Larian Studios, gaf toe dat de ontwikkelaar soms AI gebruikt, maar hij kreeg door deze uitspraak een hoop kritiek te verduren.
Trailer
Later deze maand krijgt Ratatan de 'Descent of the Dark Ratatan'-update. Trommel je leger maar op en probeer deze uitdagende nieuwe vijanden te verslaan!
Trailer
Sprint City is de nieuwe movement-first platformer van de makers van SpeedRunners. De competitieve 2D-game verschijnt in 2026 in Steam Early Access.
Winacties
Kunnen we kinderen? Tijdens de Gameliner Awards 2025 vallen er genoeg prijzen te winnen. Denk bijvoorbeeld aan De Sims 4 SpongeBob Kinderkamer en Huis...