Nieuwe beelden van Project CARS
Project CARS moet op 21 november verschijnen van dit jaar. De game, die ontwikkeld wordt door Slightly Mad Studios. De studio die onder andere verantwoordelijk was voor het succes van Need of Speed: SHiFT.
Zojuist zijn er drietal nieuwe video's opgedoken van de game. Deze kun je hieronder bekijken.
Project CARS zal stevig de concurrentie aangaan met Forza Motosport en Gran Turismo. De game zal onder de vlag van Bandai Namco worden uitgeven voor de PlayStation 4, Xbox One, pc en volgend jaar komt de game ook naar de Wii U.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
Ze gebruiken voor Project CARS dezelfde game-engine als die van SHIFT, alleen hoop ik dat ze met deze game iets beter gebruik gaan maken van de engine. SHIFT kwam op sommige vlakken toch tekort. Heb hem na een paar keer spelen verstandig opzij gezet :P. Maar aan de trailers te zien beloofd het meer dan SHIFT.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.