Nieuwe James Bond game in de maak
Activision heeft vandaag de titel voor de nieuwe James Bond game bekendgemaakt. James Bond: Blood Stone is de nieuwe naam en de game wordt ontwikkeld door Bizarre Creations.
De nieuwe James Bond is niet gebaseerd op een film, maar het script wordt wel geschreven door de screenwriter van de films Bruce Feirstein. Blood Stone wordt een mix tussen een third-person-shooter en een racegame. De stemmen worden ingesproken door de acteurs van de films, Daniel Craig en Judi Dench.
Als Bondgirl maakt zangeres Josh Stone haar debuut als Nicole Hilton. Ook is zij verantwoordelijk voor de titelsong 'I'll Take it All'.
De datum van verschijning is niet bekend, maar wel dat James Bond: Blood Stone zal verschijnen op de pc, Xbox 360 en PlayStation 3.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties