Nieuwe technologie zou Kinect kunnen verbeteren!
Microsoft heeft nieuwe technologie ontworpen in hun research centrum in Cambridge. Het zou Kinect een stuk sneller maken met de manier waarop het de bewegingen van een persoon leest.
Volgens een onlangs onthulde studie heeft Microsoft een nieuw systeem gemaakt dat de 3D beelden beter kan begrijpen. De technologie zou beter de verschillen tussen de grootte van mensen kunnen zien. Onderzoekers hebben berekend dat de Xbox 360 dit proces 200 keer per seconde kan laten plaats vinden. Dit zou nieuwe mogelijkheden kunnen bieden voor toekomstige software van het apparaat.
Voor een duidelijkere uitleg van dit ingewikkelde proces kan je hieronder een video bekijken.
-
TrailerPlanet Coaster 2 krijgt parades, vuurwerk en nieuwe attracties
Planet Coaster 2 krijgt met de Parades Pack optochten, vuurwerk, ruim 450 decoratiestukken, vijf attracties en een nieuwe entertainer voor je pretpark.
4 reacties -
TrailerGranblue Fantasy: Relink-demo nu beschikbaar
De speelbare demo van Granblue Fantasy: Relink is nu beschikbaar op verschillende platformen. De dlc Endless Ragnarok verschijnt 9 juli.
1 reactie -
IndustrieUnreal Engine 6 verschijnt eind 2027 in Early Access
Unreal Engine 6 verschijnt eind 2027 in Early Access. Epic voegt UE5 en UEFN samen en zet in op Verse, draagbare content en AI-tools voor ontwikkelaars.
2 reacties -
Breaking!Pre-orders GTA 6 beginnen op 25 juni, cover art onthuld
Het lange wachten wordt eindelijk beloond. De pre-orders voor GTA 6 zijn te plaatsen vanaf 25 juni 2026. Check hier de allereerste details.
56 reacties