EA en Nike brengen samen NFTs naar sportgames
Electronic Arts gaat de samenwerking aan met kledingmerk Nike om diens NFT items naar hun sportgames te brengen. De NFTs worden uitgebracht onder het label .Swoosh.
Middels een korte teaser op Twitter kondigt Nike via .Swoosh de samenwerking met EA Sports aan. De dollartekens staan weer in de ogen gebrand bij de mensen van Nike en Electronic Arts. Waar veel bedrijven hun handen juist van NFTs af hebben gehaald, spring Electronic Arts maar wat graag op die wagen. Eerder stopte Team17 al met hun Worms NFT project en ook in Minecraft zijn NFT's allesbehalve welkom. Desalniettemin hoef je niet raar op te kijken wanneer games als Madden NFL, EA Sports FC of of F1 23 straks bomvol NFTs zitten.
Ga jij NFTs van .Swoosh aanschaffen als deze beschikbaar zijn in de games van EA Sports?
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
ArtikelOp avontuur in Super Nintendo World en Donkey Kong Country
Alex bezoekt Super Nintendo World en Donkey Kong Country in Osaka. Een avontuur vol nostalgie en verrassingen.
10 reacties -
TrailerLara Croft viert 30 jaar Tomb Raider met video's en muziek
Tomb Raider bestaat vandaag dertig jaar. Lara Croft viert haar jubileum met een nostalgische video en wat lo-fi-muziek.
4 reacties -
NieuwsSteam maakt persoonlijke gamekalender officieel beschikbaar
Steam maakt de Personal Calendar officieel beschikbaar, waarmee spelers nieuwe games ontdekken op basis van hun speelgedrag.
6 reacties -
NieuwsLook Outside speelbaar tijdens Halloween op PlayStation en Switch
Look Outside, een van de hoogst gewaardeerde horrorgames van de afgelopen jaren, komt naar nieuwe platformen.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.