Veel ontslagen bij SteamWorld-ontwikkelaar Thunderful
Steamworld-ontwikkelaar Thunderful gaat herstructureren. Dit zet veel banen op het spel.
Thunderful Group heeft een herstructureringsprogramma bekendgemaakt om de kosten te verlagen, waarbij het personeelsbestand aanzienlijk wordt ingekrompen en mogelijk wordt afgestoten. Ongeveer 20% van het personeelsbestand wordt naar verwachting getroffen, waarbij het bedrijf financiële verbeteringen verwacht vanaf de tweede helft van 2024. De herstructurering is bedoeld om de concurrentiepositie te verbeteren door de kosten te verlagen en zich te richten op meer winstgevende gebieden. Thunderful streeft naar jaarlijkse kostenbesparingen tussen SEK 90 miljoen (€7,9 miljoen) en SEK 110 miljoen (€9,6 miljoen), samen met een gelijkwaardige verbetering van de kasstroom. De beslissing volgt op gemengde financiële resultaten voor het derde kwartaal, met toegenomen verliezen ondanks een omzetstijging van 4% in de eerste negen maanden van het jaar. De herstructurering werd noodzakelijk geacht door het nieuwe managementteam en de raad van bestuur onder leiding van de nieuwe Thunderful CEO Martin Walfisz, die de noodzaak benadrukten om de levensvatbaarheid van de groep te versterken door zich te richten op gebieden met veelbelovende groei- en rentabiliteitsvooruitzichten.

Wat dit betekent voor nieuwe games van Thunderful is nog niet bekend. Thunderful's meest recente game, SteamWorld Build, kwam eind vorig jaar uit.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
ArtikelOp avontuur in Super Nintendo World en Donkey Kong Country
Alex bezoekt Super Nintendo World en Donkey Kong Country in Osaka. Een avontuur vol nostalgie en verrassingen.
10 reacties -
TrailerLara Croft viert 30 jaar Tomb Raider met video's en muziek
Tomb Raider bestaat vandaag dertig jaar. Lara Croft viert haar jubileum met een nostalgische video en wat lo-fi-muziek.
4 reacties -
NieuwsSteam maakt persoonlijke gamekalender officieel beschikbaar
Steam maakt de Personal Calendar officieel beschikbaar, waarmee spelers nieuwe games ontdekken op basis van hun speelgedrag.
6 reacties -
NieuwsLook Outside speelbaar tijdens Halloween op PlayStation en Switch
Look Outside, een van de hoogst gewaardeerde horrorgames van de afgelopen jaren, komt naar nieuwe platformen.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.