Nintendo deed jacht op rechten van Harry Potter
Nintendo heeft altijd op de Harry Potter-rechten geaasd om deze exclusief voor hun consoles te mogen maken, maar deze werden aan Warner Bros. Games verkocht door JK Rowling. Dit schrijft Unseen64.net.
De Japanse console-gigant heeft in de begintijden van Harry Potter zitten assen om als enige Harry Potter-games te mogen maken. Nintendo heeft twee teams ingezet om aan een voorstel te werken. Nintendo wilde een gewone Harry Potter-game maken en een Zwerkbalgame.
De ontwikkelaars konden het niet eens worden over de art-style van de game. Het moest manga-achtig zijn, of juist realistisch. JK Rowling, de schrijver van Harry Potter, heeft echter besloten om de rechten aan Warner Bros. Games te verkopen. Warner Bros. Games heeft het maken van de games echter altijd uitbesteed aan uitgever Electronic Arts.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties