Nintendo gaat zich bekommeren over onze gezondheid

De grote baas van Nintendo, Satoru Iwata, heeft tijdens de investeerders vergadering bekendgemaakt dat Nintendo de komende tien jaren zich gaat bekommeren over de gezondheid van 'ons' gamers.

"Het is geen console en geen handheld", laat Iwata weten. Nintendo noemt het zelf het Quality of Life-platform (QoL--platform), oftewel kwaliteit van leven. "We zullen de huidige trend van gezondheidsproducten negeren en met iets totaal nieuws komen", aldus Iwata.

Volgens Wall Street Journal heeft Nintendo de technieken en de onderzoeken die gedaan zijn naar de Vitality Sensor weer uit de kast getrokken. Helaas zijn de details flinterdun. De release van het product staat in elk geval gepland in het volgend fiscale jaar, dat eindigt in maart 2016.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar Simon Kayzel
Simon Kayzel
lvl15 Community Veteraan
31 januari 2014 om 07:10

Wat moet ik hier nou weer van denken? Zal mij benieuwen. What's next, honden uitlaatservice NintenDogs? Mondsprays met Mint, Mintendo Spray?

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
30 januari 2014 om 15:56

Het is wel handig als ik straks niet meer naar de sportschool, of naar de dokter hoef. Ik zie een gat in de markt. (H)

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord