OlliOlli komt naar PS3 en PS4
OlliOlli kreeg op de PS Vita van ons vier gouden sterren. De ontwikkelaar, Roll7, heeft op de officiële PlayStation Blog van Europa laten weten dat de game ook naar de PS3 en de PS4 komt.
De game moet deze zomer nog voor beide platformen uitkomen. Dit deel zal niet door Roll7 zelf worden geport, maar door de Spaanse Blitworks.
De ontwikkelaar laat verder nog weten dat ze het succes van OlliOlli niet hadden verwacht. "We waren erg onzeker over de resultaten van de game", aldus Roll7. "We dachten dat de game een grote flop zou worden", laat de ontwikkelaar tot slot weten.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties