Ook Bobby Kotick mengt zich nu in het overname gedoe
Bobby Kotick, de Activision Blizzard CEO wiens eigen zaakjes verre van onbesproken zijn, heeft eindelijk te kennen gegeven hoe hij tegen die hele heisa rondom de Activision-overname aan kijkt. Omdat zijn eigen manier van werken niet altijd even correct is geweest en zijn tekortkomingen ook heeft erkend, weet hij betreurenswaardig gedrag als geen ander te herkennen. Daarom is Bobby de uitgelezen persoon om Sony via een personeelsmailtje eens eventjes op z'n puntjes te wijzen.
Want ja, dat is hoe Bobby Kotick werkt: mailtjes. Zo stuurde hij naar verluidt gisteren een status update rond waarin hij haarfijn uitlegt wat hij van Sony's dwarsbomerij vindt. De TL;DR-versie komt neer op "teleurstellend", maar de uitgebreide versie bevat de volgende passage omtrent het verwijt dat PS-versies van CoD wel eens bewust extra buggy zouden kunnen zijn.
We all know our passionate players would be the first to hold Microsoft accountable for keeping its promises of content and quality parity. And, all of us who work so hard to deliver the best games in our industry care too deeply about our players to ever launch sub-par versions of our games.
Maar dat is niet het enige waar Kotick van kotst. Zo kan de CEO ook niet meer onder stoelen of banken steken dat het bijzonder teleurgesteld is in Sony's houding wanneer het om de aangeboden CoD deal van tien jaar gaat. Daarbij benoemt hij de bevindingen van zijn EVP Lulu Cheng Meservey - de enige vrouw waar hij wel serieus naar lijkt te luisteren - die onlangs nog uit de doeken deed dat PlayStation's Jim Ryan helemaal geen deal wil.
En wat vindt Bobby hier dan precies van? Hij vindt het vooral teleurstellend. Maar Bobby geeft ook meteen aan dat dit verder geen nadelig effect op de langlopende relatie moet hebben.
“This is obviously disappointing behavior from a partner for almost thirty years, but we will not allow Sony’s behavior to affect our long-term relationship.PlayStation players know we will continue to deliver the best games possible on Sony platforms as we have since the launch of PlayStation.
Nou, Bobby, dat lucht vast en zeker lekker op. En ik weet zeker dat Jim Ryan nu ook veel harder is gaan nadenken over zijn gedrag. Want als Bobby Kotick je al een triest figuur vindt, dan is het wel heel erg met je gesteld.
Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties