Originele Risk of Rain-ontwikkelaar gaat in zee met Valve
Hopoo Games - de ontwikkelaar achter o.a. de originele Risk of Rain-games - gaat de samenwerking aan met Valve. Dit laat de ontwikkelaar weten via social media.
Een aantal leden gaan zich bezighouden met de ontwikkeling van games, maar dan wel in-house bij Valve. Via social media geeft Hopoo Games aan dat Duncan, Paul en een aantal andere ontwikkelaars zich per direct aansluiten bij de Steam-gigant. Ze geven aan dat ze ontzettend blij zijn met deze partnership en ze kijken ook uit naar de toekomst. Ze bedanken de fans voor de support en ze geven meteen aan dat dit niet het einde is voor Hopoo Games. Hun onaangekondigde titel - met de bijnaam 'Snail' - blijft in de maak.
Waar Hopoo Games precies aan gaat werken, dat blijft voor nu een mysterie. Het kan zomaar Deadlock zijn.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
NieuwsSilent Hill: Townfall voorzien van flinke update
De nieuwe update van Silent Hill: Townfall voegt een nieuwe moeilijkheidsgraad toe: hard mode.
0 reacties -
NieuwsBekijk hier eerste gameplaybeelden van Hunter: The Reckoning - Deathwish
Eerste beelden van de personagecreatie in Hunter: The Reckoning - Deathwish bekijk je hier!
0 reacties -
WeekendmodusWeekendmodus: van 30 oktober 2026 met Alan Wake 2
Komend weekend is het Halloween, dus de weekendmodus van deze week zit propvol met horrorgames. Wat speel jij?
85 reacties -
NieuwsMelvor Idle 2 verschijnt binnenkort in Early Access
Melvor Idle 2 verschijnt op 17 november in Steam Early Access met nieuwe skills en Jagex als uitgever.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.