Parkitect ontwikkelaar brengt Croakwood komende winter in Early Access
De Wholesome Games Showcase heeft aardig wat interessante trailers voorbij laten komen. Zo werd tijdens de showcase onder meer de Early Acces window van Croakwood aangekondigd middels een nieuwe trailer.
Niet iedereen zal kikkers als schattige dieren bestempelen en dat heeft met name te maken met hun wrattigere huid en het feit dat het amfibieën zijn. Die hebben over het algemeen toch een wat minder hoog knuffelgehalte dan de doorsnee kat, hond of konijn. Toch heeft ontwikkelaar en uitgever Texel Raptor gemeend dat de kikker een uitstekend diersoort is om in een cosy game te verwerken. En als je naar onderstaande Croakwood trailer kijkt, dan is dat nog niet eens zo slecht bedacht. In Croakwood manage je een stad die wordt bewoond door allerlei kikkers. Je kunt je stad naar believen decoreren, plannen en structureren. Daarnaast kun je het bos verkennen om zodoende geheimen te ontdekken en je kikker-bevolking te laten floreren.
De Early Access van Croakwood vindt komende winter plaats en is dan speelbaar via Steam.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
Platforms
-
Drie van dieDrie van die: Games met een bijpassend biertje
Kom je er soms niet uit welk bier nou bij welke game past? Dat hoeft na deze beer pairing van zowel bier- als gamefanaat Hannah niet meer.
19 reacties -
GuideGuide: Zo versla je Vraahk in Gears of War: E-Day
Zeker op de hogere moeilijkheidsgraden is Vraahk een lastige tegenstander in Gears of War: E-Day. Lees hier hoe je hem neerhaalt!
6 reacties -
TrailerBombastische trailer geeft voorproefje van Gears of War: E-Day
Gears of War: E-Day lanceert op 6 oktober en toont in de launchtrailer Marcus Fenix, Dom en volop klassieke Gears-actie.
34 reacties -
IndustrieCapcom bouwt AI rechtstreeks in evolutie van de RE Engine
Capcom werkt met REX aan de evolutie voor de RE Engine, waarbij AI onderdeel wordt van workflows, testing en ontwikkelprocessen.
3 reacties
Door de trailer heb ik nog meer zin in Croakwood. Het idee ziet er nu al leuk uitgewerkt uit.
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.