Patch 1.3 voor The Witcher uit
Goed nieuws voor de fans van de RPG The Witcher; de nieuwe patch schotelt je niet alleen een paar bugfixes voor maar ook nog eens een tiental missies van bij elkaar een slordige 2 uur speeltijd.
De creatievelingen onder ons krijgen meteen een kans om met de bèta-versie van de mod-editor te gaan klooien. De patch heeft als nickname "The prince of Neutrality" meegekregen. Klikken mag op de onderstaande link.
*PLET LINKER MUISKNOP*
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
Platforms
-
NieuwsOntwikkeling The Witcher Remake ligt stil
Zat je vol smart te wachten op The Witcher Remake? Wees dan bewust van het feit dat de ontwikkeling voorlopig stilstaat.
7 reacties -
NieuwsThe Witcher Remake biedt open wereld
Ontwikkelaar CD Projekt RED heeft grootse plannen voor The Witcher remake. De game speelt zich namelijk af in een open wereld.
0 reacties -
Breaking!Eerste The Witcher-game krijgt een remake
Toss a coin to your Witcher, want er is zojuist bekendgemaakt dat de eerste The Witcher-game een remake krijgt!
0 reacties -
NieuwsThe Witcher gameserie verkocht 50 miljoen exemplaren
De games uit de Witcher-serie zijn inmiddels meer dan 50 miljoen keer verkocht, laat ontwikkelaar CD Projekt weten.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.