PS3-hacker Hotz ontkent betrokkenheid inbreuk PSN
Hacker Geohotz, welke onder andere verantwoordelijk is voor het openbaar maken van de PS3-rootkey, betuigt via zijn weblog medelijden tegenover de slachtoffers van de recente inbreuk op het PlayStation Nework. Hij meldt hierbij de actie alles behalve cool te vinden.
Volgens Geohotz is dit alles absoluut geen goede actie geweest. Het is leuk om je eigen software draaiend te krijgen op een apparaat en om wat aan te rommelen met de beveiliging, aldus Geohotz. Maar vervolgens een server te hacken om persoonlijke informatie naar binnen te halen, vindt hij toch echt te ver gaan.
Ook zegt hij niet de schuld bij de ingenieurs van Sony te willen leggen. De fout ligt volgens Hotz bij de managers die de oorlog verklaarden tegenover de hackers, hartelijk lachten om het idee dat er ooit iemand zou binnendringen bij Sony, constant jammerden om piraterij en telkens meer advocaten inhuurden terwijl ze eigenlijk betere beveiligings-experts hadden moeten inhuren.
Ten slotte wil hij de hacker die verantwoordelijk is voor het kraken van het PlayStation Network nog twee dingen melden:
Je bent overduidelijk getalenteerd en zult in de toekomst veel geld gaan verdienen (of een gevangenisstraf en failliet gaan). Wees geen klootzak door de persoonlijke informatie van anderen te gaan verkopen.
Al sinds afgelopen donderdag ligt het PlayStation Network plat. Sinds die tijd hebben zich redelijk wat ontwikkelingen voorgedaan. Gisteren was het PSN-drama groot in het nieuws over de hele wereld. Bekijk hier het laatste PSN-nieuws.
-
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties