Releasedatum Killzone 2 blijft mysterie

-

Dé game waar veel gamers naar uit kijken is Killzone 2. De first-person shooter voor de PlayStation 3 wordt ontwikkeld in ons eigen kikkerlandje door ontwikkelaar Guerrilla Games. Op de E3 2005 werden delen van het spel voor het eerst aan het publiek getoond. Sindsdien zijn er verscheidene trailers en in-game beelden verschenen op het internet. De anticipatie bouwt alsmaar op voor de gretige fans, maar het verlossende woord is nog lang niet daar. Sony blijft moeilijk doen over de precieze releasedatum voor Europa.

Killzone 2 zal vanaf 27 februari 2009 in de Amerikaanse schappen liggen volgens Kyle Schubel, de uitvoerende directeur. In zijn statement liet hij weten dat Sony de Europese release niet veel later wilde hebben, maar was terughoudend over een echte datum.

"We willen Killzone 2 in de PAL regio's in ieder geval op ongeveer hetzelfde moment uitbrengen; specifieke data zullen later besproken worden," aldus Schubel

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Killzone 2

Ontwikkelaar:

Guerrilla Games

Uitgever:

Sony Interactive Entertainment

Release:

27 februari 2009

Reviewscore:

Platforms:

PS3