Resident Evil 3 krijgt geen post-launch content

-

Voor fans van Resident Evil 3 is er slecht nieuws. De game wordt beschouwd als klaar door Capcom en gaat geen extra content ontvangen.

Na het succes van de Resident Evil 2 remake kon deel drie natuurlijk niet uitblijven. Qua verkoopcijfers en positieve reviews zat het wel goed met Resident Evil 3. De zombieshooter kan terecht worden gemarkeerd als een financieel en kritisch succes. Volgens Resident Evil 3 producer Peter Fabiano is dat echter ook het enige wat de horrorgame gaat bereiken. Resident Evil 3 is een "afgemaakt product" volgens hem en er zijn geen plannen voor uitbreidingen of content updates. Lees hier onze review van de Resident Evil 3 remake.

onbekend

Resident Evil 3 is nu beschikbaar voor de pc, Xbox One en PlayStation 4. Wellicht krijgen we dit jaar meer te weten over de nieuwe games van Capcom.

Bram Noteboom Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Resident Evil 3 Remake

Ontwikkelaar:

Capcom

Uitgever:

Capcom

Release:

3 april 2020

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS4
XONE
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord