RROD kan niet meer op de nieuwe Xbox 360
Tijdens de persconferentie heeft Microsoft naast Kinect ook de slim-versie van de Xbox 360 onthult aan het grote publiek.
De nieuwe Xbox 360 is een stuk kleiner dan zijn oudere broer en bovendien behoort het loeien, alsof er een stofzuiger aanstaat, ook tot het verledentijd.
Ook zou de nieuwe Xbox 360 geen last hebben van de bekende RROD. Dit komt omdat de Xbox 360 console geen rode LED's heeft.
The new console's ring of light has been redesigned with the rest of the console and uses a different illustration that our customer service team will be able to troubleshoot for you. If customers experience any issues with Xbox 360 250GB they should contact customer service at www.xbox.com/support or 1-800-4MY-Xbox.
Wanneer de Xbox 360 kuren vertoont dan blijft het nog onduidelijk waaraan je dit dan moet herkennen. Mocht je met je handen in het haar zitten dan kun je contact opnemen met de customer support van Microsoft.
-
Releases5 must-have games voor juni 2026 met Star Fox
Mei 2026 komt ten einde, dus het is tijd om vooruit te blikken. Juni 2026 is wellicht niet heel druk, maar er staan alsnog wat potentiële bangers klaar!
8 reacties -
NieuwsChadley speelt belangrijke rol in Final Fantasy 7 Remake Part 3
Chadley gaat een belangrijke rol spelen in het laatste deel van de Final Fantasy VII Remake-trilogie. Maar welke rol gaat dat zijn? Dat blijft een...
4 reacties -
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
1 reactie -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie