Screenshots: Nieuwe screenshots Oddworld: New 'n' Tasty
Uitgever Oddworld en ontwikkelaar Just Add Water hebben zojuist nieuwe screenshots en informatie vrijgelaten van Oddworld: New 'n' Tasty.
De game zal als Cross Buy verkrijgbaar zijn voor de PlayStation Vita, PlayStation 3 en de PlayStation 4. Je hoeft de game dus maar één keer aan te schaffen en dan kun je hem op alle bovengenoemde platforms spelen. De game is te downloaden uit de PlayStation Store op het PlayStation Network voor nog geen 24,99 euro.
Verder laat de ontwikkelaar weten dat de game ook een zogenaamde Cross Save zal krijgen. Wanneer je op reis bent kun je op de PlayStation Vita de game spelen op zakformaat en eventueel saven en thuis op je PlayStation 3 of PlayStation 4 verder gaan waar je gesaved hebt.
Een releasedatum heeft de uitgever helaas nog niet kunnen geven, maar het laat wel weten dat ze voor de E3 aanstaande, dat vanaf 9 juni start, nog met een releasedatum zullen komen.
Oddworld: New 'n' Tasty is een remake van het origineel uit 1997.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties