Sony E3 bevestigd voor 15 juni

Sony's E3 persconferentie vindt plaats op 15 juni van dit jaar. Dit heeft het bedrijf zojuist aangegeven.

De persconferentie start om 11.30 in de ochtend , zoals te zien is in de uitnodiging hieronder die Sony verstuurde naar de pers.

Vorig jaar kwam Sony met Gran Turismo 5, The Last Guardian en met als klapper op de vuurpijl Final Fantasy XIV evenals het debuut van ModNation Racers. Natuurlijk werd vorig jaar ook de PlayStation Go aangekondigd.

Met welke games Sony dit jaar gaat komen is nog niet bekend, maar waarschijnlijk krijgen we enkele 3D games of games voor Sony's Move.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.