Street Fighter X Tekken pas in 2012
Gisteren meldden we jullie dat Tekken X Street Fighter is aangekondigd tijdens de persconferentie door Capcom op de ComicCon.
Zojuist heeft Yoshinori Ono, producent van Street Fighter bij Capcom aan Famitsu laten weten dat de game op zijn vroegst pas wordt verwacht in 2012.
De enige redden waarom Tekken X Street Fighter zo vroeg in het ontwikkelingproces is onthuld, is omdat ze iets wilde doen voor de fans, aldus Ono.
Yoshinori Ono en Katsuhiro Harada, producent van Tekken bij Namco Bandai zijn een jaar geleden al in gesprek gegaan over een mogelijke samenwerking. Maar een maand of twee terug zijn pas de officiële gesprekken van start gegaan.
We'd like to challenge one-another in all areas, including sales, and get fans of both series excited.
Met de Captivate 2011 zal pas meer informatie vrijkomen over de game. Tot die tijd zullen beiden ontwikkelteams geen enkele informatie met elkaar delen, om zo de competitie zo veel mogelijk te bevorderen op verschillende gebieden. Met als resultaat bijvoorbeeld de verkoopaantallen.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties