The Last of Us krijgt ook een Limited Edition
Het lijkt erop dat The Last of Us ook al een speciale uitgave krijgt. De Limited Edition moet tegelijk met de game uitkomen in mei van dit jaar. Het is nog onduidelijk of de Limited Edition in heel Europa verschijnt.
De Limited Edition is nog niet officieel door Sony bevestigd. De Italiaanse Amazon heeft de Limited Edition op hun website geplaatst. De versie zal voor 89,99 euro gaan kosten en bevat de volgende inhoud:
- Een speciale doosje voor de game
- Een metalen veldfles
- Een The Last of Us skin voor de PlayStation 3 en de controller
- En een maand lang toegang tot PlayStation Plus
The Last of Us wordt ontwikkeld door Naughty Dog en moet 9 mei uitkomen, exclusief voor de PlayStation 3.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties