The Legend of Zelda krijgt eigen concert
In een persbericht heeft Nintendo een concert aangekondigd. Het gaat hier om een symfonieconcert voor The Legend of Zelda, aangezien deze haar 25e verjaardag viert. Het concert zal de naam 'The Legend of Zelda: 25th Anniversary Symphony Concert Tour' en zal gespeeld worden door een zeventig-koppig orkest. Er zal muziek gespeeld worden die bekend is van The Legend of Zelda.
Laurent Fischer, Managing Director Marketing & PR voor Nintendo Europa zei het volgende over dit concert:
The Legend of Zelda-serie staat bekend om de prachtige muziek en het doet ons bijzonder veel deugd om 25 jaar aan memorabele soundtracks uit deze beroemde serie tot leven te laten wekken door een symfonieorkest. Het symfonieorkest in Londen brengt fans uit heel Europa samen om hun liefde voor de Zelda-serie te delen, terwijl ze genieten van een werkelijk uniek optreden en ervaring.
De concerten worden geproduceerd door de bekende Jason Michael Paul. Hij heeft onder andere een wereldwijde tour geproduceerd met alleen maar songs uit videogames. De naam van deze tour is PLAY! A Video Game Symphony.
Jason Micheal Paul zei het volgende over dit concert:
The Legend of Zelda 25th Anniversary Symphony Concert Tour brengt één van de spannendste en langstlopende franchise uit de videogame industrie naar de concertzaal en presenteert wat wij beschouwen als de ultieme concertervaring van de serie. Het is een evenement dat fans en muziekliefhebbers niet mogen missen.
De tickets zijn voor $33.75 te koop en kunnen vanaf 8 augustus besteld worden.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.