Tom Clancy's Rainbow Six Siege krijgt DLC Operation Blood Orchid
Tom Clancy's Rainbow Six krijgt per 29 augustus nieuwe DLC met de naam Operation Blood Orchid als onderdeel van Year 2. De update zal naast content ook verbeteringen bieden zowel zichtbaar tijdens het spelen als onder de motorkap van de game.
Operation Blood Orchid geeft spelers de mogelijkheid om met drie nieuwe operators te spelen. Twee operators komen uit Hong Kong en één uit Polen. Season Pass bezitters kunnen per 29 augustus direct aan de slag, terwijl overige spelers vanaf 5 september met Renown de nieuwe operators vrij kunnen spelen. Tevens kan men ook rekenen op een groot aantal aanpassingsvoorwerpen.
Als je meer wilt weten, is het mogelijk om in te schakelen op het Twitch kanaal van Ubisoft vanaf 26 augustus. Op dit kanaal wordt vanaf gamescom live verslag gedaan van de Pro League finale, waar aandacht wordt geschonken aan de nieuwe update. Via Ubisoft's Twitch kanaal is vanaf morgen 10:00 uur ook aandacht voor de Benelux finale van de Pro League competitie.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.