Tom Clancy's Rainbow Six Siege krijgt DLC Operation Blood Orchid
Tom Clancy's Rainbow Six krijgt per 29 augustus nieuwe DLC met de naam Operation Blood Orchid als onderdeel van Year 2. De update zal naast content ook verbeteringen bieden zowel zichtbaar tijdens het spelen als onder de motorkap van de game.
Operation Blood Orchid geeft spelers de mogelijkheid om met drie nieuwe operators te spelen. Twee operators komen uit Hong Kong en één uit Polen. Season Pass bezitters kunnen per 29 augustus direct aan de slag, terwijl overige spelers vanaf 5 september met Renown de nieuwe operators vrij kunnen spelen. Tevens kan men ook rekenen op een groot aantal aanpassingsvoorwerpen.
Als je meer wilt weten, is het mogelijk om in te schakelen op het Twitch kanaal van Ubisoft vanaf 26 augustus. Op dit kanaal wordt vanaf gamescom live verslag gedaan van de Pro League finale, waar aandacht wordt geschonken aan de nieuwe update. Via Ubisoft's Twitch kanaal is vanaf morgen 10:00 uur ook aandacht voor de Benelux finale van de Pro League competitie.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties