Tomb Raider is vier miljoen keer verkocht
Square Enix heeft bekendgemaakt dat Tomb Raider vier miljoen keer is verkocht. Het is hiermee de snelst verkopende game uit de serie.
Tomb Raider kwam begin dit jaar uit en wist binnen een maand tijd maar liefst 3.4 miljoen keer over de toonbank te gaan. Square Enix meldde in dezelfde maand echter dat het op meer had gerekend. Toch wordt er op het moment gewoon aan een next-gen vervolg gewerkt.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties