Video: Diablo IV video duikt dieper in The World of Sanctuary
In een nieuwe video van Diablo IV krijgen we een beter beeld van de wereld die we kunnen gaan verkennen. The World of Sanctuary is namelijk de plek waar alles gaat afspelen. En daarom duiken de ontwikkelaars dieper in op het verhaal, de gebieden en de gameplay.
The World of Sanctuary heeft veel te bieden en is tegelijkertijd de plek waar de demonen en engelen met elkaar strijden. De spelers kunnen met de vele monsters vechten, dorpen bezoeken, quests aannemen, events vrijspelen en natuurlijk allerlei grondstoffen verzamelen. Ondertussen vertellen de ontwikkelaars wat meer over de artstijl en hoe ze terug willen naar de donkere sfeer van Diablo II. Er zijn vijf unieke gebieden met hun eigen natuur, stijl en monsters. Zo is er een woestijnachtig gebied met de naam Kehjistan en het regenachtige Scosglen wat is geïnspireerd door Schotland. Verder heb je nog Fractured Peaks wat een bergachtige omgeving heeft en The Dry Steppes wat een combinatie van woestijn en bergen is. Het laatste gebied is een stuk donkerder, want Hawezar zit vol met moerassen. Dit heeft ook invloed op de vele dungeons die er in Diablo IV te vinden zijn.
De rest van de video gaat dieper in op de eindbazen en monsters die je kunt tegenkomen. Wil je dus meer weten over The World of Sanctuary dan is het aan te raden om de video hieronder te bekijken. Je krijgt dan direct wat concept art en gameplaybeelden te zien.
Diablo IV verschijnt op 6 juni voor de pc, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 en PlayStation 5. Ondertussen kun je door middel van de open bèta al eerder aan de slag met Diablo IV.
Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.
Reviewscore
4,5/5
Platforms
-
GeruchtGerucht: Switch 2-versie Diablo 4 verschijnt op 15 september
Volgens een nieuw gerucht verschijnt Diablo 4 op 15 september 2026 voor Nintendo Switch 2, inclusief de DLC's Vessel of Hatred en Lord of Hatred.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Diablo IV komt naar de Switch 2 als 'code-in-the-box'
Volgens de laatste geruchten staat Diablo IV op het punt te verschijnen voor de Switch 2. Maar in welke (fysieke) vormen? Ook dat lees je hier.
10 reacties -
TrailerDiablo IV Season of Death Awakening staat voor de deur
Het nieuwste Diablo IV-seizoen, Season of Death Awakening, staat voor de deur en brengt een heleboel nieuwe content en verbeteringen met zich mee.
9 reacties -
TrailerBekijk nu de Diablo IV: Lord of Hatred Opening Cinematic
Bekijk nu de ruim vijf minuten durende Diablo IV: Lord of Hatred Opening Cinematic. De additionele content is op 28 april 2026 verkrijgbaar voor € 39,99.
2 reacties