Video: Fire Emblem Heroes krijgt nieuwe heldin Gunnthrá
In de laatste update van Fire Emblem Heroes krijgt iedere speler de nieuwe heldin Gunnthrá. Zij staat ook wel bekend als de Voice of Dreams. Of zij je dromen laat uitkomen als een van de nieuwe heroes valt nog te bezien. De update gaat namelijk morgen live.
In de video krijgen we te zien wat haar skills zijn en hoe deze verdeeld zijn qua sterkte. Zo zien we onder andere Blizzard, Glacies en Chilling Seal. Altijd leuk zo'n relaxte zeehond. Het is dat ze nog net niet zegt 'It's ice to be back'. Gedurende dit evenement is de ratio voor de Legendary Heroes omhoog gegaan naar acht procent, voor waaronder Ryoma, Elise, Chrom en Roy.
De update gaat morgen 28 december 2017 live op Android en iOs. Het evenement dat hieraan gekoppeld is, duurt tot 1 januari 2018.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties