Video: Kijkje achter de schermen bij Enslaved

Enslaved is een ongelofelijke goede game van uitgever en ontwikkelaar Namco Bandai. De ontwikkeling van deze game heeft de uitgever echter uit handen gegeven, en wel aan ontwikkelaar Ninja Theory. De ontwikkelaar dat ook verantwoordelijk was voor Heavenly Sword.

In Enslaved ontsnappen Trip, een computer wizkid en Monkey een gespierde aap, van een slavenschip. Het duo gaat opzoek naar de gemeenschap waartoe Trip behoorde en Monkey is voor altijd aan haar gebonden nadat hij van Trip een slavenband om zijn kop heeft gekregen.

Hieronder staan twee filmpjes waarin te zien is hoe de game is gemaakt. Zeker de moeite waard om even te checken.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
4 november 2010 om 11:30

Enslaved is gewoon een keigoeie titel. Er zijn alleen een paar punten waaruit je kunt merken dat het een eerste titel is, en dat ze voorzichtig zijn geweest met budget.

0
Avatar Tristan
Tristan
lvl15 Community Veteraan
4 november 2010 om 11:05

Ik kan uit de reviews van Peter en jou niet opmaken waarom de game onvoldoende zou moeten scoren :S. Misschien zwaar afgerekend op de replay waarde?

Dat ze dan een reactie met kritiek verwijderen is gewoon zielig :p

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
4 november 2010 om 10:51 bewerkt

Ik had op een website wat kritiek op de reviewer geplaatst dat hij de game niet op een eerlijke manier heeft beoordeeld.
Toen is mijn reactie eraf gehaald en heb ik een waarschuwing gekregen van deze redacteur zelf. :(
Ik begrijp best dat het om een persoonlijke mening gaat, maar als je nu zo blind bent om de positieve punten uit deze game niet te zien, ben je de titel redacteur niet waardig, vind ik. De game had namelijk een dikke onvoldoende gekregen.
Als je een PS3 koopt Michelle dan mag je hem wel van me lenen.

0
Avatar Liebling
Liebling
lvl14 High Score Chaser
3 november 2010 om 20:51

heb de game helaas nog niet gespeeld (huil) maar lijkt me echt een toffe game :D

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord