Video: Meer dan 100 Indiegames in ontwikkeling voor Nintendo

Afgelopen woensdag gaven we al een voorproefje, want er zijn meer dan 100 Indie-games voor Nintendo in ontwikkeling. In de officiele Nindies toont Nintendo games met gameplaybeelden waaronder Meat Boy Forever.

Maar er is meer, véél meer. Floor Kids is een cartoony breakdance game met eigen visuele stijl, Wulver Blade speelt als een oude retro hack and slash game en Poly Bridge is een oude bekende welke al eens uit is gekomen op Steam. Daarover gesproken, ook Steamworld Dig 2 laat zich zien. Zeer veel games binnen korte tijd.

Deze video laat je zien hoe divers games kunnen zijn. Indie-ontwikkelaars hebben het vermogen om onderscheidend te zijn in hun games en in mijn optiek is de Switch daar uitstekend geschikt voor. De vaak wat kleinere games zijn perfect voor onderweg en kort vermaak.

Bron: Persbericht Nintendo