Video: Nieuwe Indiegame Sommervile aangekondigd
De voormalig mede-oprichter en CEO van ontwikkelaar Playdead heeft de nieuwe game Somerville aangekondigd. Playdead was onder andere bekend van Limbo en Inside. Met een teaser tonen zij eigenlijk niets, maar gezien onze eerdere beoordelingen zijn de verwachtingen nu al goed te noemen.
De naam van de nieuw opgerichte studio is Jumpship en samen met Chris Olsen produceert hij deze game. Olsen is relatief kort werkzaam in de game-industrie en heeft gewerkt aan Heavenly Sword als animator. Hiervoor heeft hij in de filmindustrie gewerkt aan onder andere Iron Man 2 en Edge of Tomorrow. Check de trailer hieronder voor een korte impressie.
Somerville gaat over een aantal mensen in de nadagen van een globale ramp. Het spel kent een science-fiction sausje met een beetje post-apocalyptische elementen. Verder is er weinig bekend. Er is op dit moment nog niet eens bepaald op welke platformen het wordt uitgebracht. Wel is duidelijk dat het een persoonlijk project van Olsen is en dat hij het beste resultaat wilt behalen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties