Video: Prison Architect - Alpha 21

Een nieuwe Prison Architect-video is zojuist uitgekomen. De ontwikkelaar heeft meer talen toegevoegd aan de game. Prison Architect is nu bijvoorbeeld ook in het Nederlands speelbaar. Dit is voor diegene die de Engelse-taal niet zo goed beheersen heel fijn.

Dit is niet het enige wat ze deze maand in Prison Architect Alpha 21 hebben toegevoegd. Drugs is een steeds belangrijke onderdeel in je gevangenis geworden. Sommige van je gevangenen gebruiken drugs in de gevangenis en wanneer zij die gebruiken heeft dit effect op je gevangenis en op je reputatie.

Als iemand een overdosis heeft gebruikt dan moet je de dokter inschakelen, anders zal je gevangene sterven. Je kunt je gevangenen, mocht het niet al te laat zijn, aan een afkickkliniek laten deelnemen. Je kunt ook voor de harde manier kiezen en iemand naar een isolatiecel sturen voor een hele lange tijd.

In deze Alpha is het ook mogelijk om gevangenen afzonderlijk van elkaar te straffen.

Je hebt drie verschillende soorten gevangenen in je gevangenis met verschillende delicten op hun naam. Je hebt low, normal en max security-gevangenen, hun roosters kun je nu afzonderlijk van elkaar aanpassen, zodat max en low security-gevangenen niet tegelijk eten en dat max security-gevangenen geen vrije tijd hebben en niet mogen werken.

De ontwikkelaar laat weten dat ze in de komende maand zoveel mogelijk bugs gaat oplossen, waardoor de meeste bugs opgelost zullen zijn.

Packshot Prison Architect

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Introversion Software

Uitgever

Introversion Software

Release

6 oktober 2015

Platforms

PC
X360
PS4
XONE
NSW