Video: Prison Architect - Alpha 28

Nog maar een paar weken geleden kwam ontwikkelaar Introversion Software met de 27 Alpha op de proppen en vandaag is het alweer tijd voor nummer 28. In deze nieuwe Alpha hebben ze een aantal menu's onder handen genomen en dingen verbeterd, waardoor de game nog beter tot zijn recht komt.

Alle nieuwe opties worden in onderstaande video behandeld.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Packshot Prison Architect

Reviewscore

4/5

Ontwikkelaar

Introversion Software

Uitgever

Introversion Software

Release

6 oktober 2015
NSW

Platforms

PC
X360
PS4
XONE
Mob
NSW
Reacties
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
19 december 2014 om 11:22 bewerkt

Deze update heeft de game net even weer wat beter gemaakt naar mijn mening. Gelukkig hebben ze problemen met de vrachtwagens opgelost. Er waren soms geen werkers genoeg (omdat ze voor andere werkzaamheden ingepland zijn), en dan ontstond er een opstopping voor je gevangenis met goederen (dat weer invloed had op een heleboel dingen). Nu gaat de vrachtwagenchaffeur alvast beginnen met het legen van de vrachtwagen bij aankomst.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord