Video: Yooka-Laylee een groot succes op Kickstarter
Project Ukulele, of terwijl, Yooka-Laylee heeft zijn doel inmiddels behaald op Kickstarter. Binnen 40 minuten nadat de campagne startte was het doelbedrag van 175.000 pond binnen. Nu, meer dan 24 uur later, staat het bedrag al op 978,694 pond met nog 45 dagen te gaan.
Dat houdt in dat we niet alleen zeker zijn dat het spel voor de pc, Mac en Linux gemaakt en uitgebracht kan worden, maar dat het spel ook verschillende coöperatieve en competitieve multiplayermodi krijgt.
Yooka-Laylee is een platformgame en een spirituele-opvolger van Banjo-Kazooie. De game wordt ook door ex-Rare medewerkers ontwikkeld. De game lijkt veel op Banjo-Kazooie alleen speel je nu met een kameleon (Yooka) en een vleermuis (Laylee). Deze ex-Rare medewerkers waren niet alleen verantwoordelijk voor het succes van Banjo, maar ook voor die van Donkey Kong Country op de Super Nintendo.
Ze hebben nog één doel te gaan om het voor de console (PlayStation 4, Xbox One en Wii U) uit te brengen. Maar daarvoor hebben ze nog 45 dagen te gaan.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties