Whore of the Orient gameplaybeelden gelekt

Er zijn Whore of the Orient gameplaybeelden gelekt. Deze nieuwe game van de makers van LA NOIRE, Team Bondi, zou tussen 2013 en 2015 moeten verschijnen voor de pc, de Xbox One en de PlayStation 4. De game speelt zich af in Shanghai, in het jaar 1936, waarin de criminaliteit op zijn hoogtepunt was.

De productie maatschappij KMM Games, kwam in de problemen en liet Whore of the Orient begin 2013 vallen. Door het Australische parlement is er nu $200,000 geschonken aan KMM Games, die eerder de rechten kocht van Whore of the Orient. Ook ex-medewerkers van Team Bondi, die de nieuwe studio Intuitive Game Studios vormden, hebben geld gekregen. Zo kunnen zij de game in leven houden tot er een investeerder of een uitgever is gevonden.

Bekijk hier de gelekte beelden van Whore of the Orient en oordeel zelf. Wanneer en of deze game het licht zal gaan zien is nu nog niet bekend. We kunnen enkel en alleen maar duimen met zijn allen, want het ziet er veelbelovend uit.