X360-versie Rise of the Tomb Raider ontwikkeld door Nederlanders

Rise of the Tomb Raider voor de Xbox 360 wordt ontwikkeld door Nixxes Software, een ontwikkelaar uit ons kikkerlandje.

De Xbox 360-versie van Rise of the Tomb Raider wordt ontwikkeld door de Nederlandse ontwikkelstudio Nixxes Software uit Utrecht. De ontwikkelaar was ook verantwoordelijk voor de Definitive Edition van Tomb Raider en hielpen ze mee aan Lara Croft and the Guardian of Light.

Crystal Dynamics werkt aan de Xbox One versie. In een interview met de grote baas van Crystal Dynamics, Darrell Gallagher, laten ze weten dat we ons geen zorgen hoeven te maken. De Xbox One-versie willen ze gewoon maken zonder beperkingen. "Nixxes heeft eerder met de Definitive Edition laten zien waartoe ze in staat zijn", aldus Gallagher.

Rise of the Tomb Raider zal zich afspelen in Siberië en moet eind dit jaar uitkomen als Microsoft-exclusieve voor de Xbox 360 en de Xbox One.