Xbox faalt hard met A.I. gegenereerde afbeelding op LinkedIn
Microsoft en diens Xbox divisie zijn niet geheel onbekend met cringe. Wie kan ooit die verschrikkelijk ongemakkelijke Windows 95 launch met de dansende Bill Gates en Steve Ballmer vergeten? Of wat dacht je van die A.I. generated promo's voor ID @ Xbox van twee jaar terug? Nou, bij Xbox zijn ze kennelijk wel vergeten wat voor effect dat soort acties kunnen hebben, want men doet het gewoon weer.
Via een (inmiddels verwijderde) LinkedIn post weet het team van Xbox het namelijk wederom voor elkaar te krijgen om het cringe gehalte goed op te schroeven met een A.I. gegenereerde afbeelding. En alsof dat nog niet erg genoeg was, betreft het ook nog eens een vacature op de graphics afdeling. Het gaat overigens om de volgende afbeelding:

Dat het hier om een A.I. generated afbeelding gaat moge duidelijk zijn, tenzij Xbox subliminaal een aankondiging van een nieuw stukje hardware in de vorm van een monitor met het beeldscherm aan de achterkant doet. Wat het nog eens extra lomp maakt is de afdeling waarvoor men rekruteert, want het moge dus ook duidelijk zijn dat A.I. die functie nog niet helemaal kan invullen.
Ergens zou je kunnen denken dat Xbox deze vacature met opzet op LinkedIn heeft gedumpt en naderhand weer verwijderd. Hoewel het aan de ene kant lijkt op een gruwelijke blunder, kan het aan de andere kant ook weet een ingenieuze manier zijn om op een ludieke manier in de publiciteit te komen. Dat laatste zou dan wel tricky zijn, vooral omdat men bij Xbox onlangs keihard in het personeelsbestand heeft gesneden om plaats te maken voor die man made god genaamd A.I. Om dat lollig te doen met een vacature... I dunno man.
Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties