Duke Nukem brengt poen in het laatje
"De grote baas van het moederbedrijf van onder meer 2K Games en Rockstar Games, Take Two Interactive, Strauss Zelnick, heeft laten weten dat Duke Nukem Forever geld gaat opleveren", schrijft website Shacknews.
Hoewel journalisten slechte beoordelingen gaven aan het spel, verkopen we ze nog steeds als broodjes over de toonbank", meldt Zelnick . Hij kon niet precies vertellen hoeveel exemplaren er waren verkocht van de game.
Hij laat wel weten dat Red Dead Redemption meer dan 11 miljoen heeft weten te verkopen, waarvan twee miljoen van de Undead Nightmare-uitbreiding.
Duke Nukem Forever heeft van Rens vier van de vijf sterren gekregen voor de PlayStation 3, Joost gaf de game vijf van vijf sterren en was net iets enthousiaster over de pc-versie.
-
EventRubber slijten tijdens het Red Bull Faster Trackmania-event
Afgelopen weekend was Joey te vinden bij het Red Bull Faster Trackmania-event in AMAZE Amsterdam. Check hier hoe het eraan toe ging tijdens het toernooi.
0 reacties -
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
1 reactie -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties