
Trailer
The Breach-update No Rest for the Wicked verschijnt volgende week
gisterenDe actie-avonturengame No Rest for the Wicked krijgt volgende week een tot de nok toe gevulde update genaamd The Breach.
De Australiërs krijgen eindelijk achttien plus games! Tot nu toe was de hoogste gameclassificatie vijftien plus. Hierdoor werden veel games in Australië gecensureerd, of gewoon helemaal niet doorgelaten. "Voor het einde van dit jaar zal dit dus moeten veranderen", schrijft Gamespot.
"Dit is een grote stap voorwaarts in de langlopende discussie over de indeling van computergames voor volwassenen", aldus Brendan O'Connor, de minister van Binnenlandse Zaken in Australië.
Of in alle staten van Australië deze achttien plus games worden toegelaten, is nog niet bekend, maar dat kan elke staat individueel beslissen vanaf nu. Het is in elk geval een grote stap vooruit voor het land van de kangoeroe's en koala's.
Trailer
De actie-avonturengame No Rest for the Wicked krijgt volgende week een tot de nok toe gevulde update genaamd The Breach.
Leak
De bekende leaker billbil-kun heeft de releasedatum van Madden NFL 26 gelekt. Het is nog even wachten op de officiële bevestiging van deze releasedatum.
Trailer
De retro first-person survival horror dungeon crawler met Japanse invloeden Labyrinth of the Demon King verschijnt volgende maand op alle platformen.
Trailer
Het Festival of Accord: Blossomdance-event gaat morgen van start in Monster Hunter Wilds. Vier de lente met speciale items en prachtige kersenbloesems.