4chan's onofficiële Pokémon
Leden van 4chan's /vp/ forum slaan de handen ineen om een eigen versie van Pokémon te maken. Tot op heden is er een grote hoeveelheid concept art gemaakt, een Pokédex en sprites.
Het lijkt alsof het spel is gemaakt met 'Pokémon Essentials', dit is een groep scripts en resources die een gebruiker instaat stellen een eigen Pokémon spel te maken.
Het spel zal zich, gezien de berichten, gaan afspelen in een door Zuid-Amerika geïnspireerde regio genaamd 'Urobos'. De trainers zijn Simon en Sofia en hun rivaal is Richardo, ook bekend als 'Doucherado'.
4chan heeft een geschiedenis met eigen gemaakte spellen; Katawa Shoujo. Het is alleen hopen dat dit spel het daglicht zal zien voordat Nintendo de productie zal stoppen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
3 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
1 reactie -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie