Gameliner logo 20 jaar

Alweer een uit de hand gelopen stunt van Homefront

-

Eerder deze maand liet THQ honderdduizend rode balonnen los. Deze stunt liep niet zoals gepland. Deze week had THQ weer een stunt die door veel mensen niet gewaardeerd kon worden.

Australiërs konden afgelopen vrijdag op de homepagina van YouTube een banner zien, met als tekst BREAKING NEWS: North Korea Attacks.

Nog net geen zelfmoord neigingen, maar velen mensen schrokken zich een ongeluk.
Gelukkig was dit geen officieel nieuwsbericht, maar een advertentie voor Homefront. De tekst komt uit een trailer van de game.

In plaats dat veel mensen de game zijn gaan kopen, werden mensen boos op THQ. Ze vonden de advertentie misleidend. In de reactieveld onder de video en de socialmedia sites werd de uitgever flink bekogeld met kritiek.
De uitgever weet natuurlijk als geen ander dat dit soort advertenties stof doet opwaaien, maar negatieve publiciteit werkt soms beter dan positieve publiciteit.

Onderaan dit bericht is de advertentie te zien