Apple Arcade verschijnt volgende week
Tijdens de persco van Apple werd gisterenavond Apple Arcade aangekondigd. Apple Arcade draait volledig op iOS, iPadOS, tvOS en MacOS Catalina en kost ons nog geen vijf euro per maand. De eerste maand kun je deze dienst gratis uitproberen. Heel lang hoeven we niet te wachten, want volgende week kunnen we ermee aan de slag.
Apple heeft gisterenavond tijdens de jaarlijkse persconferentie Apple Arcade aangekondigd. Apple Arcade is een maandelijkse streamingdienst ala Netflix en kost je 4,99 euro per maand. De eerste maand is het gratis. De dienst draait op alle apparaten van Apple. Als je geen Apple producten hebt, dan kun je deze dienst helaas niet gebruiken. Je krijgt een bak aan content tot je beschikking. Apple laat tijdens de presentatie weten dat er meer dan honderd games beschikbaar gaan zijn , waaronder enkele exclusives.
- Various Daylife (Square Enix)
- The Enchanted World (Noodlecake)
- The Bradwell Conspiracy (Bossa)
- Super Impossible Road (Rogue Games)
- Steven Universe: Unleash the Light (Cartoon Network)
- Sneaky Sasquatch (RAC7)
- Skate City (Snowman)
- Shantae and the Seven Sirens (WayForward)
- Rayman Mini (Ubisoft)
- Projection: First Light (Blowfish)
- Pac-Man Party Royale (Bandai Namco)
- Overland (Finji)
- Exit the Gungeon (Devolver Digital)
- ChuChu Rocket! Universe (Sega)
- Ballistic Baseball (Gameloft)
Helaas kan ik zelf deze games niet checken op mijn Samsung telefoon, maar ben je in bezit van een Apple-apparaat, dan kun je vanaf 19 september aanstaande aan de slag met in elk geval één van bovenstaande games, naast tientallen andere games die dan beschikbaar gaan zijn volgens Apple.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties